שירותים לחתול, כדאי?

יש אנשים המאמינים ששירותי חתולים אינם שווים את העלות. זה תלוי בך אם אתה רוצה להוציא כסף על מוצר שיפתור את בעיות ארגז החול של החתול שלך.

אם אתה מעוניין לרכוש שירותים לחיות מחמד עבור חברך החתולי, אנו ממליצים להסתכל על מספר דגמים כאלו שמאפשרים לחתול לעשות את צרכיו באוויר הפתוח ושיהיה אוטומטי לניקוי עצמי. דגם מסוים זה הוכר כאחד הדגמים הטובים והיעילים ביותר בשוק. הוא תוכנן לניקוי עצמי ויש לו עיצוב ללא דרישות חשמל, כך שניתן להשתמש בו בכל מקום מבלי לדאוג לגבי כבלים או שקעים.

אסלת חתולים היא רהיט שעוצב במיוחד לחתולים. יש אנשים שמעדיפים אותם על פני ארגזי חול כי הם פחות מבולגנים וקלים יותר לניקוי.  הרעיון מאחורי שירותים לחתול הוא פשוט – יש בתחתית כלי קיבול שאוסף את השתן והצואה של החתול. ניתן להשתמש במערכת סינון כדי לאסוף כל ריחות בתוך הכלי, כך שהוא לא מריח רע כמו קופסאות זבל רגילות.

העיצוב של אסלת החתולים מאפשר תברואה טובה יותר כדי להיפטר מכל השתן והקקי לפני שהוא יוצא משליטה, ועדיין קל לניקוי.

"המצאה זו נועדה לשפר את התברואה לחתולים."

שירותי חתולים נועדו לשפר את התברואה לחתולים. המצאה זו היא דרך קלה להסיר את הפסולת המצטברת בארגז החול של החתול.

אם יש לך חתול בבית, אז אתה חייב להיות מודע לעובדה שהם לא יכולים להשתמש בשירותים כמו בן אדם. זה המקום שבו שירותי חתולים באים להצלה.

בחלק זה, נדון בכמה משירותי החתולים הטובים ביותר.

מה זה שירות חתולים?

ניתן להגדיר שירותים לחתולים כפריט המשמש כדי לעזור לחתולים לעשות את העסק שלהם בצורה היגיינית וקלה יותר. מגוון סוגים של שירותים לחתולים קיימים בשוק ולצורך מאמר זה נתמקד בשני סוגים עיקריים: ארגזי חול ורחפנים.

אנשים מסוימים עשויים לחשוב שאין צורך להשתמש בסוג מיוחד של שירותים עבור חיית המחמד שלך, אבל הנה כמה סיבות לכך שזה יכול להיות שימושי:

1- שירותים לחתולים מספקים פרטיות לחתול שלך בעת השימוש

לבני אדם היו שירותים במשך מאות שנים, אז למה לא לחתולים? שירותים לחתולים מעניינים מכיוון שהם דרך חדשנית להשליך פסולת חתולים. חתולים עצמם מתעניינים באמבטיות שלהם, אז הם יכולים להשתמש בהם כארגז חול או סתם לשתות מים.

אסלת חתולים היא בדיוק כמו אסלה רגילה אלא שיש לה קערה מוגבהת המיועדת במיוחד לחתולים. הם מגיעים עם שני חלקים- האסלה עצמה והמגש שתופס כל גלישה או נשפך. הפסולת נופלת לתוך המגש, אשר לאחר מכן מוסרת ומסלק.

איך שירות חתולים יעבוד בבית? מערכת סגורה תותקן בצינורות הניקוז של הבית שלך. הפסולת מהקערה של החתול שלך תטפטף לתוך הצינורות שלאחר מכן תסולק על ידי מערכת האינסטלציה שלך מחוץ לך

מתקן גירוד לחתול מוצר נהדר לחתול שלך הכלל  הוא שחתולים צריכים להתגרד והם צריכים לעשות זאת על משטח חזק מספיק כדי לעמוד בציפורניים החדות שלהם. אם אתה מחפש לספק עמוד גירוד לחתול שלך, הדבר הראשון שתרצה לעשות זה לרכוש או לבנות אחד. לאחר מכן, הנח את עמוד הגירוד באזור שבו סחר מאוד החתול שלך.

לחתולים ולבני אדם יש היסטוריה ארוכה. מימי מצרים העתיקה, אנו יודעים שסגדו לחתולים ותמונותיהם נמצאו לעתים קרובות בקברי פרעונים. בנוסף לחתולי הבית, ישנם גם חתולי ג'ונגל, החיים באסיה ובאפריקה. הם אבותיהם של חתולי הבית של ימינו.

עליית הביות חלה במקביל לירידה בטורפי חתולים כמו בלינקס ונמרים, מה שאפשר להם להפוך לאחת מחיות המחמד הפופולריות ביותר של האנושות. חתולים גם הוכיחו את התועלת שלהם בהדברת מכרסמים.

חתולים מתגרדים מסיבות רבות – גירוד היא התנהגות אינסטינקטיבית השומרת על ציפורניהם במצב טוב, היא עוזרת להם לסמן טריטוריה עם בלוטות הריח, והיא יכולה לאפשר להם למתוח את השרירים.

בעלי התנהגות חתולים מאמינים שחתולים מתגרדים גם כאמצעי תקשורת, כאשר לכל סוג של גירוד יש מסר משלו. שריטה על משטחים שונים יכולה להיות סימן לסימון טריטוריאלי או לבסס דומיננטיות. יש חתולים שישרטו חפצים שהם מודאגים מהם או רוצים להגן עליהם.

יש חתולים שגם מגרדים רהיטים כדרך להשיל את השכבה החיצונית של הטפרים שלהם, להפיג מתחים, או פשוט כי הם משועממים ומחפשים מה לעשות.

מחקר של אוניברסיטת מינסוטה מצא כי הכנסת חתול לבית אבות יכולה להפחית באופן דרמטי את המקרים של פציעות צוות ונפילות של דייר. נוכחות חתול מיוחסת להפחתת מתח וחרדה בקרב הדיירים, והפחתת לחץ הדם בצוות.

מדריך זה עוסק בשריטות חתולים. מטרתו ללמד אותך כיצד לשמור על הרהיטים שלך מפני שריטות חיית המחמד שלך. המשך לקרוא למידע נוסף על איך למנוע שריטות עם עמוד גירוד לחתול, כמו גם אפשרויות אחרות למניעת חתולים לשרוט רהיטים!

ריהוט מגרד לחתול: מדריך

בעוד שחלק מהאנשים עשויים להאמין שחתולים מגרדים רהיטים כחלק מתהליך טיפוח עצמי, רוב הווטרינרים ובעלי ההתנהגות מסכימים שסביר יותר שהם פשוט נהנים מהתחושה של טפרים ששוקעים אל פני השטח.

החדשות הטובות הן שישנן דרכים רבות למנוע מחתולים לשרוט רהיטים, להלן רשימה של כמה מהשיטות הפופולריות ביותר:

– עמוד גירוד לחתולים

חתולים ידועים באהבתם לגרד. הם משתמשים בפעילות זו כדי לסמן את הטריטוריה שלהם, לחדד את הטפרים ולמתוח את השרירים. גירוד מספק לחתולים הללו מוצא של הבעה וזו גם תגובה טבעית ללחץ או שעמום.

האמת היא שגירוד הוא לא רק הצורך של החתול לשמור על הטפרים שלו או למתוח את השרירים שלו. חתול ישרט כשהוא מרגיש עליז, מתוסכל, משועמם או לחוץ. התנהגות גירוד יכולה להיות קשורה לחלקים שונים בגוף החתול. לדוגמה, חתולים ישתמשו בחלק האחורי של כפה אחת תוך כדי גירוד על משטחים כמו רהיטים או זרועות של אנשים; בינתיים הם ישתמשו בשתי הכפות כשהם על משטחים אנכיים כמו גזעי עצים.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי מקצועי

קורסי ציור דיגיטלי נועדו ללמד את התלמידים כיצד ליצור אמנות דיגיטלית באמצעות מגוון תוכניות. ניתן למצוא קורסים אלה באופן מקוון, באופן אישי או שניהם.הקורס בדרך