כמה שיקולים לאימוץ כלב

– באיזה גודל אתה רוצה שיהיה הכלב שלך? אם אתה גר בדירה, שקול לקנות גזע קטן כמו למשל בולדוג צרפתי.

– האם אתה מביא את הכלב לשמור על ביתך או לליווי? אם אתה מחפש הגנה, קנה גזע גדול יותר כמו רועה גרמני. עם זאת, אם אתה מחפש בן לוויה, קנה משהו כמו אסקימו אמריקאי.

– אין לאמץ שני כלבים בו זמנית; זה רק יגרום למריבות ביניהם ועלול להוביל לפציעות.

– אל תשכח את התזונה שלהם! הגור החדש שלך צריך מים טריים ומזון כל יום!

להחזיק כלב בבית זה אף פעם לא קל, אבל זה יכול להיות מתגמל. כלבים היו החבר הכי טוב של האדם במשך שנים, וסביר להניח שהם יישארו כאלה לעוד רבים. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמאמצים כלב.

אם אתם עדיין לא מודעים לכמה זמן וכסף מושקעים בטיפול בכלב, אז אתם עשויים להיות מופתעים בסוף החודש כאשר אתם משלמים את החשבונות שלכם. חיית המחמד החדשה שלך תזדקק למזון, מים, צעצועים, טיפול וטרינר ועוד! שלא לדבר על מחויבות הזמן של הליכה עם הגור החדש שלך כל יום. לפעמים אנשים מזלזלים בכמה עבודה זו יכולה להיות לפני קבלת הכלב הראשון שלהם, מה שעלול להוביל להפתעות לא נעימות בהמשך הדרך.

הטיפול בכלב מורכב ודורש תשומת לב רבה. אבל זה שווה את כל המאמץ כשאתה זוכה לחזות באהבתם הבלתי מותנית.

זה אולי נשמע מאיים, אבל במציאות, אימוץ כלב הוא אחד הדברים הכי מתגמלים שאפשר לעשות. זה יכול להיות מאוד מאתגר לפעמים כי לכלבים יש הרבה אחריות. עם זאת, זה שווה את זה בסופו של דבר כשאתה זוכה לחוות את האהבה הבלתי מותנית שלהם ממקור ראשון.

ריכזנו עבורכם רשימה של טיפים לאימוץ כלב כדי שתהיו מודעים למה לצפות כשלוקחים על עצמכם אחריות חדשה זו.

איך לאמץ כלב:

1. חקרו את הגזעים והבינו מה אתם מחפשים בכלב.

2. בקר במקלט או במרכז אימוץ אחר כדי למצוא את ההתאמה המושלמת שלך! יש כל כך הרבה כלבים שזקוקים לבתים אוהבים, אתה בטוח שתמצא את החבר הכי טוב החדש שלך.

אם אתם שוקלים לאמץ כלב, כדאי שתהיה לכם הבנה מציאותית לגבי איך יהיו השנים הקרובות. במאמר זה יש כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון לפני קבלת ההחלטה.

-הכירו את צוות מרכז האימוץ ושאלו אותם הרבה שאלות על איך החיים עם בן לוויה כלבים לפני שתחליטו אם אחד מתאים לכם.

-דבר עם בעלי כלבים אחרים על החוויות שלהם ובצע את המחקר שלך על גזע הכלב שאתה שוקל לאמץ.

-הקפד להקדיש הרבה זמן לשיקול דעת, שכן זוהי מחויבות לטווח ארוך שתהיה בחייך לשנים רבות קדימה.

כלבים הם אחריות גדולה. הם יהיו חלק מהמשפחה שלך ומשגרת היומיום שלך במשך 10-12 השנים הבאות. לכן זה כל כך חשוב לעשות את המחקר שלך ולמצוא את הכלב המושלם עבורך ועבור משפחתך.

הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון בעת אימוץ כלב:

-בקר קודם במקלט, במיוחד אם אתה מחפש לאמץ מארגון הצלה. במקלטים יש את כל סוגי הכלבים שעשויים להתאים לבית שלך טוב יותר מאלה של מגדלים או חנויות לחיות מחמד.

-היה סבלני עם הגור החדש שלך! לכלבים יכול לקחת 15 דקות או יותר להסתגל לאחר שהם עוברים דירה, אז ודא שיש לך סבלנות כשהם מסתגלים לבית החדש שלהם עם האנשים החדשים שלהם.

-תרגיל! זה חשוב לכלבים בכל הגילאים, אבל במיוחד

אחד הדברים הראשונים שצריך לזכור כשמאמצים כלב הוא לבדוק אם הוא אוהב ילדים. אתה גם צריך להיות מודע לכך שכלבים לא יוכלו לחיות זמן רב כמו בני אדם, אז אתה צריך לספק להם את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

אחד העצות לאימוץ כלב הוא לקחת דברים צעד אחד בכל פעם. חשוב שתקבעו כללים וגבולות ספציפיים מהיום הראשון כדי שכלבכם יוכל להסתגל טוב יותר. אתה יכול גם להשתמש בטכניקות אימון כמו חיזוק חיובי, שיקלו על חייך בעתיד.

לסיכום

לא משנה באיזה גזע תבחרו, בין עם זה כלב קטן כמו יורקשייר או כלב מגזע גדול כמו רועה בלגי, אימוץ כלב הוא החלטה רצינית שאין להקל בה ראש. הנה כמה טיפים למי שחושב לקחת על עצמו את האתגר.

-להכיר את הכלב. הקפידו לבלות זמן רב ככל האפשר עם חיית המחמד הפוטנציאלית שלכם כדי שתוכלו להרגיש איזה סוג של אנרגיה יש להם, ההרגלים והאופי שלהם.

-אל תאמץ ממקלט או הצלה מבלי לעשות את המחקר שלך קודם! כלבים רבים מארגונים אלו דורשים הכשרה מקיפה וצרכים מיוחדים שאנשים רבים אינם יודעים עליהם או לוקחים בחשבון בעת אימוץ. תהליך האימוץ צריך להיעשות בזהירות ובשיקול דעת לפני קבלת התחייבויות כלשהן.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי מקצועי

קורסי ציור דיגיטלי נועדו ללמד את התלמידים כיצד ליצור אמנות דיגיטלית באמצעות מגוון תוכניות. ניתן למצוא קורסים אלה באופן מקוון, באופן אישי או שניהם.הקורס בדרך