זה חכם להפיק מוזיקה בצורה חכמה ומקצוענית

לפעמים החלק הקשה ביותר ביצירת מוזיקה הוא להעלות רעיונות ומנגינות. זה המקום שבו מקלדת בקרה שימושית. הוא מציע לך דרך אחרת לחשוב ולהלחין מוזיקה.

ריכזתי את 10 הטיפים הבאים שיעזרו לך לנצל בצורה הטובה ביותר את מקלדת השליטה שלך:

קח את הזמן שלך

אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים להעלות רעיונות, חשוב לקחת את הזמן שלכם בתהליך ולהתמקד ברעיון אחד בכל פעם לפני שתעברו לשלב הבא. היו סבלניים ותהנו מהתהליך וגם מהתוצאה. אם אתה מרגיש תקוע או מתוסכל, נסה לקחת השראה מז'אנרים או אמנים אחרים שפועלים אחרת ממה שאתה רגיל לעשות להשראה.

הפקה מוזיקלית היא אמנות, וכמו כל שאר האומנויות, היא דורשת ממך להתאמן כדי להצליח. עד כמה שזה מרתיע, עבודה עם מקלדות שליטה היא הדרך היחידה ללכת.

חלק חשוב בהפקה מוזיקלית הוא הצליל האמיתי של המוזיקה. זה אומר שאתה צריך לדעת איך להשתמש במקלדת שלך כדי להוציא ממנה את הצלילים הנכונים.

מקלדת שליטה היא סוג של בקר MIDI המאפשר למשתמשים לנגן מוזיקה על ידי נגינת מקשים פיזיים על המקלדת.

במאמר זה נראה מדוע כדאי לעבוד עם מקלדת שליטה בהפקת מוזיקה.

ראשית, בואו נסתכל על היתרונות של שימוש במקלדת שליטה:

– זה יכול לעזור לך לפתח את הכישורים שלך מהר יותר ולהשיג חופש יצירתי יותר.

– זה יכול לשמש כחלופה למקלדות סטנדרטיות להופעות חיות.

– תחסוך זמן כי לא תצטרך להקדיש זמן רב לתרגול כמו עם כלים אחרים.

– תחסכו כסף כי לא תצטרכו לקנות ציוד יקר כמו סינתיסייזרים ומקלדות.

מקלדת הבקרה היא בקר וירטואלי המאפשר למוזיקאים לתפעל תוכנות כגון תוכנות רצף והקלטה, רצפי מוזיקה, סינתיסייזרים ו-DAWs.

ראשית, תן לנו לקחת צעד אחורה ולהבין איך מקלדות עובדות. כאשר אנו לוחצים על מקש במקלדת, הוא יוצר אות חשמלי שעובר על פני הלוח דרך מוליכים ורכיבים אחרים. אות זה מומר לאות אנלוגי על ידי המעגל (זה כולל קבלים ונגדים) שמייצר גלי קול כשהוא מגיע לרמקול.

כפי שניתן לראות מדוגמה זו, ישנם רכיבים רבים במקלדת המרכיבים את הפונקציונליות שלה – לוחות מעגלים, קבלים, נגדים וכו'. זה הופך את המקלדות לפחות אמינות מכיוון שהן פוגעות בקלות עקב בלאי או שקשה יותר לתקן אותן כפי ש

הדרך הטובה ביותר לעבוד עם מקלדת שליטה היא להשתמש בבקר MIDI. היתרונות של שימוש בבקר הם בכך שהוא נותן לך הרבה יותר שליטה על הסאונד ועל היצירתיות שלך.

אתה יכול ליצור מוזיקה מותאמת אישית משלך על ידי החלפת המקשים במקלדת שלך לצלילים שאתה רוצה. אתה יכול גם לעבור בקלות בין כלי נגינה וכן להשמיע צלילים ממקורות אחרים כגון MP3. החיסרון הוא שהם לא זמינים בדרך כלל וההתקנה שלהם יכולה להיות יקרה.

לסיכום, אם אתם מחפשים אפשרות טובה למיקס והכנת מוזיקה, מקלדת השליטה עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר עבורכם.

בתעשיית המוזיקה, מקלדת שליטה היא מקלדת המאפשרת למוזיקאי אלקטרוני לשנות את גובה הצליל, הגוון והווליום ללא צורך בשימוש בידיים. במקרים רבים, הוא כולל גם אפקטים כמו שינוי גובה הצליל ועיוות.

מקלדת שליטה היא סוג של מקלדת MIDI שיש בה מספר כפתורים או כפתורים מוגדרים מראש, שניתן להקצות לטווחי גובה או הגדרות צלילים מסוימים. הוא משמש לעתים קרובות על ידי מוזיקאים אלקטרוניים על מנת ליצור מוזיקה מבלי לגעת בידיים שלהם עם הסטת גובה ואפקטים אחרים מובנים.

מקלדות בקרה היו בשימוש במשך עשרות שנים על ידי מבצעים שרוצים ליצור מוזיקה מבלי לגעת באף מקשים — מרוקרים כמו ג'ימי הנדריקס ואריק קלפטון שהיו משתמשים בהם כחלק מהמופע הבימתי שלהם כבר ב-1966,

כולנו יודעים כמה קשה למצוא רמקולים איכותיים להפקה מוזיקלית.

אי אפשר לזלזל בחשיבותם של רמקולים איכותיים. בניגוד לרוב מקורות השמע האחרים, הצליל המגיע מהרמקולים תלוי מאוד בגלי הקול של הרמקול.

שוק הרמקולים המקצועיים מוערך לצמוח בקצב של 12% בשנת 2018, מה שיהפוך אותו לאחד השווקים הצומחים ביותר מאחורי טלפונים ניידים ומחשבים אישיים.

ישנן כמה דרכים שבהן מפיקי מוזיקה יכולים להשתמש בבינה מלאכותית כדי למצוא רמקולים איכותיים לפרויקטים שלהם. אחת השיטות הפופולריות ביותר היא שימוש באפליקציה הנקראת תוכנת התאמת רמקולים. התוכנה מחפשת בכל הקלטות האודיו שהועלו באינטרנט ומשווה ביניהן על סמך מדדים כמו עוצמת קול, בהירות וטווח תדרים. לאחר מכן, התוכנה מחשבת את הסבירות להשגת התוצאות הרצויות על ידי צימוד רמקולים למסלולים ויצירת דוח עם כל הממצאים שלהם.

איכות הסאונד היא זו שתגרום לשיר שלך לבלוט מהשאר. לכן, חשוב להשיג את המיקסרים והמהנדסים הטובים ביותר עבור חברת הפקת המוזיקה שלך.

ישנם יתרונות רבים בעבודה עם רמקולים איכותיים בהפקה מוזיקלית. הם יכולים לספק לך צליל באיכות גבוהה שמבדיל את העבודה שלך מאחרים.

יתרון אחד שמגיע עם עבודה עם רמקולים איכותיים הוא שהם יכולים לעזור לך לשפר את רמות האנרגיה בין היתר, מה שהופך אותם לשימושיים מאוד במקום העבודה.

לא קשה למצוא רמקולים איכותיים. למצוא אותם ולעבוד איתם זה מה שקשה.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

האחריות והאתגרים בניהול חנות חיות

האחריות והאתגרים בניהול חנות חיות

ניהול חנות חיות כרוך במגוון אחריויות ואתגרים מורכבים. חנות חיות מהווה לא רק עסק מסחרי, אלא גם מקום המספק בית זמני לבעלי חיים הזקוקים לטיפול