המדריך להשקיית הגינה בעזרת מערכות סינון או מים מטופלים

השקיית גינה

כאשר אנחנו רוצים לגדל גינה בארץ אנחנו חייבים לשים לב איך אנחנו בוחרים להשקות אותה – במיוחד במשך הקיץ הישראלי. השקיית גינה בעזרת מערכות סינון או מים מטופלים יכולה להיות דרך מעולה להשקות את הגינה שלנו מצד אחד ומצד שני דרך לחסוך כסף על עלות ההשקיה.

מים מטופלים או מערכות סינון מים לתעשייה או לבית הם למעשה מים שאנחנו לוקחים מהצנרת הביתית שלנו או מהביוב ומסננים אותם כך שיהיה ניתן לעשות בהם שימוש כמים נקיים שראוי להשקות איתם גינות. כדאי לנו לגדל גינה, כי גינה יכולה להעלות את הערך הכספי של הנכס שלנו וגם לשפר את איכות החיים שלנו. בתים שיש בהם גינה הם בתים שנעים יותר לגור בהם ויש בהם עוד מרחב מחיה חיצוני.

מה זה מערכות סינון מים?

יש הרבה מאוד סוגים שונים של מערכות לסינון מים. כאשר אנחנו רוצים לעשות שימוש במים מסוג מים מטופלים חשוב לשים לב באיזה מערכות אנחנו עושים שימוש בשביל לטפל בהם כך שהם לא יהיו מזוהמים. מערכות סינון המים יכולות לפעול באופן חשמלי או באופן מכני. אנחנו יכולים לבחור להתקין אותם בבית הפרטי שלנו או בבנייני דירות – גם ביישובים קהילתיים למשל אנחנו יכולים לעשות שימוש במערכות מסוג זה וכך לחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים מדי חודש על הוצאות השקית הגינות שלנו.

למה כדאי להשקות את הגינה שלנו עם מערכות סינון מים?

אז למה בעצם כדאי לנו להשקות את הגינה שלנו עם מערכות סינון מים או מים מטופלים? שיטת השקיה זו גם חוסכת מים וגם חוסכת לנו כסף. במקום שהרבה מאוד מים (כמו למשל המים שאנחנו שוטפים איתם כלים או מתרחצים איתם) ילכו לאיבוד ויתבזבזו, על ידי כך שאנחנו עושים בהם שימוש אנחנו יכולים לשפר את אופן צריכת המים שלנו כך שהוא יהיה ידידותי יותר לסביבה וחסכוני הרבה יותר מבחינה כספית.

בסופו של דבר, גידול גינה זה דבר מהנה מאוד וחשוב מאוד לניהול איכות חיים גבוה. אם אנחנו רוצים לגדל גינה ובכל זאת לא להוציא הרבה מאוד כסף על השקיה ולבזבז הרבה מים בעונות החמות, כדאי לנו להתקין בגינה שלנו מערכות לסינון מים ולהתחיל להשקות את הגינה שלנו עם מים מטופלים. דרך השקיה זו יכולה לאפשר לנו לשדרג את איכות החיים שלנו ואת הדרך שבה אנחנו מטפחים את הגינה שלנו.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי מקצועי

קורסי ציור דיגיטלי נועדו ללמד את התלמידים כיצד ליצור אמנות דיגיטלית באמצעות מגוון תוכניות. ניתן למצוא קורסים אלה באופן מקוון, באופן אישי או שניהם.הקורס בדרך