המדריך לבחירת אוכל מתאים לחתול

איך לבחור את האוכל המתאים לחתול

החתול הוא טורף וזקוק לבשר בתזונה שלו כדי למנוע בעיות בריאותיות. עם זאת, הוא אינו אכלן בררן והוא יאכל מאכלים אחרים אם הוא לא יכול למצוא בשר.

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת המזון המתאים לחתול. הגורמים החשובים ביותר הם:

– גיל החתול

– דיאטה של החתול

– העדפת הבעלים

– מצב בריאותי של החתול

חתולים הם טורפים וזקוקים לתזונה עשירה בחלבון. הם גם צריכים הרבה מים כדי להישאר עם לחות.

התזונה של חתול צריכה להיות מורכבת בעיקר מבשר נא, דגים וביצים. מזונות אלו עשירים בחלבון והם קלים יותר לעיכול מאשר מזון מבושל. חתולים אינם יכולים לאכול מוצרי חלב או דגנים כמו שכלבים יכולים, ולכן אין לכלול סוגי מזון אלה בתזונה שלהם.

יש אנשים שחושבים שחתולים לא צריכים ירקות ופירות מכיוון שהם מקבלים את כל אבות המזון שהם צריכים ממקורות בשר, אבל זה לא נכון. חתולים יכולים לאכול ירקות ופירות כחטיפים או כדי להשלים את התזונה שלהם עם ויטמינים (במיוחד אם הם אוכלים רק בשר נא). עם זאת, ירקות לעולם לא צריכים להחליף את החלק העיקרי של הארוחה שלהם, כי זה לא מזין כמו בשר.

מהם הסוגים השונים של מזון לחתולים בשוק

מזון לחתולים הוא לא רק המרכיבים. ישנם סוגים רבים ושונים של מזון לחתולים בשוק כיום.

סוגי מזון לחתולים:

– מזון יבש לחתולים

– מזון רטוב לחתולים

– מזון לחתולים נא

– מזון מיובש לחתולים בהקפאה

– מזון חצי לח או חצי יבש לחתולים

– שימורים מזון לחתולים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מזון לחתולים: יבש, רטוב ונא. מזון יבש הוא סוג המזון הנפוץ ביותר לחתולים מכיוון שהוא נוח ובמחיר סביר. הוא זמין בקלות גם בחנויות מכולת ובחנויות לחיות מחמד. מזון רטוב לחתולים יקר יותר ממזון יבש אך ניתן לאחסן אותו לתקופה ארוכה יותר. מזון גולמי לחתולים הוא האפשרות הבריאה ביותר מכיוון שהוא מכיל את כל אבות המזון שחתולים צריכים כדי לשרוד בעצמם.

ישנם מספר סוגים שונים של מזון לחתולים הזמינים בשוק. עם זאת, חשוב לדעת איזה סוג מזון החתול שלכם צריך על מנת לשמור על אורח חיים בריא.

הסוגים הנפוצים ביותר של מזון לחתולים הם יבשים ורטובים. מזון יבש הוא בדרך כלל זול יותר ממזון רטוב, אבל זה גם יכול להיות די קשה לחתולים לאכול ולעכל. מזון רטוב מציע חווית ארוחה מפתה יותר והם יכולים להקל על מערכת העיכול, אך הם נוטים להיות יקרים יותר בהשוואה למזונות יבשים.

מזון לחתולים Profine הוא מוצר חדש שנועד לענות על הצרכים התזונתיים של החתולים וגם להיות נוח לבעליהם.

החברה שמאחורי פרופיין מזון לחתולים מאמינה שהשוק הנוכחי של מזון לחתולים אינו עונה על הצרכים של החתולים והן של בעליהם. אז הם יצרו מוצר שיספק גם לחתולים וגם לבעליהם את כל מה שהם צריכים.

ישנם גם סוגים שונים של מזון רטוב לחתולים זמינים כגון שימורים, לחים למחצה וזנים בשקיות. זנים משומרים נוטים להיות בעלי המרכיבים האיכותיים ביותר מכיוון שהם בושלו בקופסת שימורים לפני שנסגרו במכסה.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי מקצועי

קורסי ציור דיגיטלי נועדו ללמד את התלמידים כיצד ליצור אמנות דיגיטלית באמצעות מגוון תוכניות. ניתן למצוא קורסים אלה באופן מקוון, באופן אישי או שניהם.הקורס בדרך