הדרך החכמה לעבור טסט ראשון

אוטוטו אתם בני 17, כבר לומדים נהיגה במשך כמה חודשים וממש, אבל ממש רוצים כבר לנהוג. אתם חושקים ברישיון הנהיגה הנכסף, מה שיצריך ממכם לפעמים קצת סובלנות. חשוב לציין ולהדגיש את המובן מאיליו, לא כולם עוברים טסט ראשון. ויודעים מה? הנהגים הכי טובים הם נהגים שעברו טסט רביעי. אבל בכל זאת, קבלו כמה טיפים כיצד לעבור טסט ראשון.

אתם אמנם יכולים לשאת תפילה להצלחה במבחן הנהיגה, אבל אין ספק שגם כדאי להתכונן בצורה נכונה. אם אתם אנשים מאמינים, אתם יודעים כנראה ש-ה' מצווה עלינו תמיד לפעול לטובת עצמנו, לטובת הנעת תהליכים. תפילה להצלחה יכולה אולי לעזור אם אתם מאמינים בה, אבל במקביל לכך, בתורה היהודית כתוב שהאדם צריך לפעול למען עצמו. אז בכדי לפעול באופן שיעביר אתכם את הטסט הראשון, אנחנו ממליצים על שינה טובה, ארוחת בוקר בריאה (לא כבדה מדי) וגישה נכונה. בואו נדבר עליה קודם כל, על הגישה.

הגישה שלנו במהלך טסט נהיגה

אין ספק, לא סתם טבעו את המונח "זה הכול עניין של גישה". זה נכון שבכדי לעבור טסט נהיגה צריך להפגין כישורי נהיגה הולמים, אבל לגישה שלכם גם יש משקל במעבר הטסט שלכם. אם אתם נושאים תפילה להצלחה במבחן הנהיגה, אתם כנראה אנשים רוחניים. ואם אתם אנשים רוחניים, אתם בטח מבינים עד כמה ההשלכות של גישה פוזיטיבית הן אדירות.

תלבישו על עצמכם חיוך בבוקר של טסט הנהיגה, שאו תפילה להצלחה ותאכלו ארוחת בוקר טובה. כשאתם מגיעים למבחן הנהיגה, זכרו שזהו יום שבו אתם לא מתווכחים עם אף אחד. לא עם המוכר במכולת, לא עם ההורים ובטח שלא עם הטסטר – בוחן הנהיגה.

גישה חיובית – לא להתווכח עם הטסטר במהלך הטסט

אם הטסטר מחליט לבלום במקומכם במהלך הטסט, זה מה שהוא החליט. שימו לב, זה שהטסטר בלם במקומכם בטסט, זה לא אומר בהכרח שנכשלתם בו. אל תתווכחו, אל תגידו לטסטר משהו בסגנון "אבל ראיתי את הולך הרגל הזה!". בסוף הטסט, תוכלו להסביר בנימוס את עמדתכם.

אם הטסטר מחליט לקבל את עמדתכם, מה טוב. אם לא, שאו תפילה להצלחה בטסט הבא ותפיקו את הלקחים הנכונים. וזה הזמן להדגיש שוב, תפילה להצלחה במבחן הנהיגה היא מעולה, אבל חשוב גם להפיק לקחים. תנסו לברר מדוע נכשלתם בטסט, למה זה קרה לכם, האם הייתם לא מספיק ערניים וכו'.

מה זה סימולטור נהיגה? האם תורם כדי לעבור טסט ראשון?

בואו נגיד ככה, סימולטור לנהיגה לא יכול להזיק לכם. הסימולטור מדמה חוויית נהיגה אמיתית, מה שניתן להשיג ב-2 דרכים. תוכלו לנסות לאתר מקום שבו ניתן לעבור סימולטורים בתשלום, או לעבור אותם בבית באמצעות משחקי מחשב ותוכנות נהיגה. כמו כן, לפני סימולטור נהיגה לא צריך לשאת תפילה להצלחה במבחן הנהיגה. במילים אחרות, אתם לא צריכים להיות לחוצים לפני סימולטור.

אם אתם בוחרים לעבור את הסימולטור בבית, יש לכם אפילו את האפשרות לרכוש סט שלם של נהיגה. הסט יכלול הגה שמתחבר למחשב, ידית הילוכים, דוושת גז וברקס ועוד.

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

האחריות והאתגרים בניהול חנות חיות

האחריות והאתגרים בניהול חנות חיות

ניהול חנות חיות כרוך במגוון אחריויות ואתגרים מורכבים. חנות חיות מהווה לא רק עסק מסחרי, אלא גם מקום המספק בית זמני לבעלי חיים הזקוקים לטיפול