הדרך החכמה לבחור צלם לאירוע

בחירת צילום לאירוע שלכם היא מלאכת מחשבת של ממש. איך לבחור צלם לאירוע שלכם היא שאלת השאלות.

כאשר אנחנו רוצים לסגור צלם לאירוע שלנו ישנם מספר דברים עליהם אנו נצטרך לשים לב למספר דברים. אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת צלם אירועים הוא "הקליק" שלכם עם הצלם הפוטנציאלי.

המומחים של קונטקט פוטו החליטו לעשות לכם מעט סדר בבלאגן ולתת לכם מספר טיפים לבחור בצורה נכונה צלם לאירוע שלכם, הישארו איתנו!

אל תתפשרו על המלצות

חיפוש קטן בגוגל אודות צלם לאירועים תניב לנו למעלה מ30,000 תוצאות, אל תמהרו ותסגרו עם הצלם הראשון שאתם מדברים איתו ומנסה להשרות עליכם מעט ביטחון.

כאשר אנו ניגשים לבחור צלם עלינו לבדוק כמה שיותר המלצות, אלו יכולות להיות באמצעות רשתות חברתיות שונות, חברים אשר עשו אירוע לאחרונה ואפילו מקולגות לעבודה.

אל תמהרו יותר מדי, צברו מעט המלצות על בעלי מקצוע אמינים ומיומנים ולאחר מכן תתחילו שלב סינון קפדני.

בקשו לראות תיק עבודות

לא מספיק המלצות על צלם. עלינו להבין שקיימים סוגים רבים של צלמים כאשר כל אחד מהם מתחבר לתחום אחר של צילום ואותו הוא לוקח ליום הצילומים שלו.

אתם יכולים להגיע אל הצלמים הטובים ביותר בארץ אך לא להתחבר לשיטת הצילום שלהם. לכן, כאשר אתם מבצעים אינטראקציה ראשונית עם צלם דרשו לראות תיק עבודות.

תיק העבודות של הצלם יעיד הרבה על איכות הצילום שלו, השקעה, עריכה וגם על הראייה שלו בכל הקשור לעולם הצילום.

תקשורת וכימיה: אחד הדברים החשובים ביותר!

אחד הדברים החשובים ביותר עם הצלם שלכם זה תקשורת טובה ונכונה. אנו נותנים חשיבות רבה לקליק עם הצלם מאחר והצלם יהיה זה שילווה אתכם באירוע החשוב ביותר בחיים שלכם מתחילתו ועד סופו – לכן חשוב שיהיה לכם נוח, טוב ותהיו מרוצים מהדינמיקה המשותפת.

אנו ממליצים לכם לספר לצלם האירוע שלכם כמה שיותר פרטים עליכם, מי אתם, מה אתם אוהבים לעשות, האם יש לכם חששות ממצלמות ואת כל המידע שנראה לכם רלוונטי. כך תוכלו להגיע מוכנים בצורה מלאה!

עשו חוזה מסודר אל מול צלם האירוע שלכם

לפני שאתם מתחילים את ההתקשרות עם צלם האירועים שלכם נסו להוריד הכל לכדי כתב על מנת להוציא חוזה מסודר. במהלך החוזה יציג הצלם את הצד שלו באירוע – כמות התמונות אליה הוא מתחייב, כמות שעות העבודה, זמן אספקת התמונות לאחר האירוע, סוג המצלמה, האם יש מצלמת גיבוי ומה היא ההתחייבות הכוללת לגבי איכות התמונות. כמו כן, דאגו לכך שהמחיר יהיה מחיר קבוע ולא משתנה בהתאם לחבילה שסגרתם מראש.

יש לכם בקשות מיוחדות: דאגו לרשום אותם כמו שצריך!

בהמון מקרים יכולות להיות לכם בקשות מיוחדות, אם בנוגע לתמונות, הסרטת סרט הוידיאו, תפיסה של רגעים מיוחדים וספציפיים באירוע ועוד.

דאגו לרשום את כל מה שעולה לכם לראש והציפו את כל אלו אל מול הצלם שלכם.

בחירת צלם לאירוע שלכם היא מלאכת מחשבת של ממש וכך אתם אמורים להתייחס אליה. לאחר שריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את הצלם הטוב ביותר לאירוע שלכם אנו מאחלים לכם הרבה בהצלחה!

המאמר נכתב באדיבות האתר יער בראשית

כתבות נוספות

אל תעצרו את עצמכם

כתבות נוספות

קורס איור דיגיטלי

קורס ציור דיגיטלי מקצועי

קורסי ציור דיגיטלי נועדו ללמד את התלמידים כיצד ליצור אמנות דיגיטלית באמצעות מגוון תוכניות. ניתן למצוא קורסים אלה באופן מקוון, באופן אישי או שניהם.הקורס בדרך